• کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف میکند مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند ... هنری فورد
  • ساده‌اش کنید و ماندگار. کاری کنید نگاه کردن به آن جذاب باشد. کاری کنید خواندنش سرگرم‌کننده باشد ... لئو برنت
  • هیچکس تبلیغات را نمی خواند. مردم فقط چیز هایی را می خوانند که برایشان جالب باشد و گاهی آن یک تبلیغ است ... هاوارد گاسیج

واحد ها و قابلیت های عرفا

کانون آگهی و رسانه عرفا با در اختیار داشتن واحد های متنوع و تخصصی خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می نماید ...

واحد تحقیق و توسعه R&D

عرفا با بهره گیری از اصل R&D توانسته است با ایجاد شرایط مناسب و فراگیر، در جهت نیاز و رضایتمندی مشتریان گام سازنده ای در پیشبرد هرچه بهتر آنها در صنعت تبلیغات بردارد. از سویی با نیازسنجی، امکان سنجی و ارزیابی این روند، سازه های تبلیغاتی مورد نظر را در بهترین و پرمخاطب ترین مکان ها مستقر کرده است.

واحد تحقیق و توسعه همچنین با تهیه دستورالعمل های مناسب، پشتیبانی اداری، بازرگانی، تجاری و تبلیغاتی جهت ارائه بهتر خدمات در مناطق مختلف شهرها و البته فرودگاههای کشور را تدوین کرده تا همواره بهترین سازه های تبلیغاتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

بهینه سازی و بروز رسانی و پشتبیانی نمایشگرهای مختلف تبلیغاتی مانند انواع LCD و LED و SMD  و بیلبوردهای تبلیغاتی و پانل های رسانه ای و تلاش در جهت ارتقاء کیفیت محصولات از جمله وظائف دیگر بخش تحقیق وتوسعه این شرکت می باشد.واحد خدمات و مشاوره

واحد خدمات:

استراتژی کانون آگهی و تبلیغات عرفا، تبلیغ برمدار منطق و برنامه ریزی، با استفاده از روشهای نوآورانه و خلاقانه برای توسعه و تحکیم برندهای تجاری است تا پیامی به جامعه هدف منتقل شود که حس واقعی و مثبت را ایجاد نماید، در  این رهگذر امیدواریم با فضای فراهم شده در شرکت طی سالیان متمادی، بتوانیم کمک های مؤثری در راستای اهداف تبلیغاتی مشتریان ایرانی و غیرایرانی به انجام رسانیم .

اطلاعات بیشتر

خدمات کنترولینگ و پخش صدا و سیما

کانون آگهی و تبلیغات عرفا مشاور و مجری پخش پیامهای بازرگانی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و عضو رسمی کنسرسیوم شبکه های سراسری در سالهای متمادی بوده است و در حال حاضر طرف قرارداد با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.

اطلاعات بیشتر

واحد بازاریابی و فروش

استراتژی شرکت عرفا بر مبنای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می باشد. بر این اساس حفظ مشتریان، سودآوری و اکتساب مشتری اولویت برنامه کاری این واحد است.

اطلاعات بیشتر

مهندسی پل عابر و پارکینگ مکانیزه

واحد مهندسی ساخت سازه های تبلیغاتی

واحد مهندسی ساخت و نصب سازه های تبلیغاتی شرکت عرفا علاوه بر تهیه، نصب و خدمات پس از فروش تلویزیونهای شهری که شرح آن در بخش مربوطه ارائه شد، کار تهیه، ساخت، نصب و بهره برداری سازه های تبلیغاتی از جمله پل های عابر پیاده، معابر درون شهری و برون شهری، پایه و استراکچر فلزی تلویزیون های شهری LED و SMD را در توان خود دارد تا به مشتریانی که نیاز به موارد فوق الذکر دارند سرویس و خدمات لازم با بهترین کیفیت ارائه شود.

اطلاعات بیشتر

تهیه و خدمات تلویزیون های شهری

عُرفا نمایندگی یکی از بزرگترین شرکت های سازنده نمایشگرهای تلویزیونی LED را در ایران بر عهده دارد که دارای بهترین کیفیت و از سیستم های پیشرفته در جهان می باشد.

اطلاعات بیشتر