• کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف میکند مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند ... هنری فورد
  • ساده‌اش کنید و ماندگار. کاری کنید نگاه کردن به آن جذاب باشد. کاری کنید خواندنش سرگرم‌کننده باشد ... لئو برنت
  • هیچکس تبلیغات را نمی خواند. مردم فقط چیز هایی را می خوانند که برایشان جالب باشد و گاهی آن یک تبلیغ است ... هاوارد گاسیج

واحد ها و قابلیت های عرفا

کانون آگهی و رسانه عرفا با در اختیار داشتن واحد های متنوع و تخصصی خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می نماید ...

مهندسی پل عابر و پارکینگ مکانیزه

واحد مهندسی ساخت سازه های تبلیغاتی

واحد مهندسی ساخت و نصب سازه های تبلیغاتی شرکت عرفا علاوه بر تهیه، نصب و خدمات پس از فروش تلویزیونهای شهری که شرح آن در بخش مربوطه ارائه شد، کار تهیه، ساخت، نصب و بهره برداری سازه های تبلیغاتی از جمله پل های عابر پیاده، معابر درون شهری و برون شهری، پایه و استراکچر فلزی تلویزیون های شهری LED و SMD را در توان خود دارد تا به مشتریانی که نیاز به موارد فوق الذکر دارند سرویس و خدمات لازم با بهترین کیفیت ارائه شود.

واحد فوق این سفارشات را طبق استانداردها و آئین نامه های نظام مهندسی کشور اجرا می نماید.

 

پارکینگ های مکانیزه:

شرکت عُرفا با همکاری یکی از معتبرترین کارخانجات سازنده پارکینگ های مکانیزه و طبقاتی که دارای مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات ساخت پارکینگ می باشد در جهت ساماندهی و بهبود روند ترافیک شهرها و تأمین پارکینگ های طبقاتی اقدام کرده است.

در همین چارچوب با توجه به تجربه کشور کره جنوبی کار تولید و ساخت پارکینگ های طبقاتی را تحت لیسانس یکی از شرکتهای کره ای با بهره گیری از کارشناسان خبره ایرانی آغاز کرده است.

پارکینگ مکانیزه

خوشبختانه مطالعه و تحقیق کارشناسان در خصوص معضل کمبود پارکینگ با احداث پارکینگ های مدرن و مکانیزه به بار نشسته تا جامعه مهندسی کشورمان خدمت دیگری را به شهروندان ایرانی ارائه نماید.

امروزه معضل کمبود پارکینگ بویژه در کلان شهرها به گره کوری تبدیل شده است که حل این مشکل جز با طراحی و ساخت پارکینگ های مکانیزه میسر نیست، لذا متخصصان این شرکت برای اولین بار در ایران موفق شدند این خدمت جدید را به متولیان امور شهری و شهروندان گرامی عرضه نمایند.

هم اکنون ساخت و راه اندازی پارکینگ های طبقاتی مورد اقبال بسیاری از ارگان ها از جمله شهرداری ها و حتی بخش خصوصی قرار گرفته و به عنوان خدمتی سبز معرفی شده است. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، شرکت می تواند تسهیلات ویژه ای نیز برای متقاضیان محترم در نظر بگیرد و خدمات خود را بطور کامل عرضه نماید.

 

برای آشنایی با نحوه ساخت، کار و استفاده از پارکینگهای مکانیزه می توانید

به سایت شرکت دیبا ابنیه بارثاوا بهاران به نشانی    

www.dibaabniye.com

مراجعه نمایید.واحد تحقیق و توسعه R&D

عرفا با بهره گیری از اصل R&D توانسته است با ایجاد شرایط مناسب و فراگیر، در جهت نیاز و رضایتمندی مشتریان گام سازنده ای در پیشبرد هرچه بهتر آنها در صنعت تبلیغات بردارد. از سویی با نیازسنجی، امکان سنجی و ارزیابی این روند، سازه های تبلیغاتی مورد نظر را در بهترین و پرمخاطب ترین مکان ها مستقر کرده است.

اطلاعات بیشتر

تهیه و خدمات تلویزیون های شهری

عُرفا نمایندگی یکی از بزرگترین شرکت های سازنده نمایشگرهای تلویزیونی LED را در ایران بر عهده دارد که دارای بهترین کیفیت و از سیستم های پیشرفته در جهان می باشد.

اطلاعات بیشتر

واحد خدمات و مشاوره

واحد خدمات:

استراتژی کانون آگهی و تبلیغات عرفا، تبلیغ برمدار منطق و برنامه ریزی، با استفاده از روشهای نوآورانه و خلاقانه برای توسعه و تحکیم برندهای تجاری است تا پیامی به جامعه هدف منتقل شود که حس واقعی و مثبت را ایجاد نماید، در  این رهگذر امیدواریم با فضای فراهم شده در شرکت طی سالیان متمادی، بتوانیم کمک های مؤثری در راستای اهداف تبلیغاتی مشتریان ایرانی و غیرایرانی به انجام رسانیم .

اطلاعات بیشتر

واحد بازاریابی و فروش

استراتژی شرکت عرفا بر مبنای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می باشد. بر این اساس حفظ مشتریان، سودآوری و اکتساب مشتری اولویت برنامه کاری این واحد است.

اطلاعات بیشتر

خدمات کنترولینگ و پخش صدا و سیما

کانون آگهی و تبلیغات عرفا مشاور و مجری پخش پیامهای بازرگانی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و عضو رسمی کنسرسیوم شبکه های سراسری در سالهای متمادی بوده است و در حال حاضر طرف قرارداد با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.

اطلاعات بیشتر