• کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف میکند مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند ... هنری فورد
  • ساده‌اش کنید و ماندگار. کاری کنید نگاه کردن به آن جذاب باشد. کاری کنید خواندنش سرگرم‌کننده باشد ... لئو برنت
  • هیچکس تبلیغات را نمی خواند. مردم فقط چیز هایی را می خوانند که برایشان جالب باشد و گاهی آن یک تبلیغ است ... هاوارد گاسیج

اخبار سایت

در این بخش آخرین اخبار سایت عرفا را دنبال کنید ...

نوروز امسال چند نفر مسافر هواپیما بودند؟

فرودگاه‎های کشور تا ۱۴ فروردین، با اعزام و پذیرش نزدیک به سه میلیون نفر به مسافران نوروزی خدمت‎رسانی کردند.

به گزارش رسانه عرفا به نقل از مشرق، شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: براساس آمار سامانه جامع آماری وزارت راه و شهرسازی از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۴ فروردین ۹۸، در مجموع فرودگاه‎های کشور نزدیک به سه میلیون مسافر را اعزام و پذیرش کردند و بستر و هدایتگر نشست و برخاست ۲۳۱۷۰ سورتی پرواز بودند.

همچنین بر اساس آمار ارسالی از فرودگاه‎ها، در این مدت فرودگاه مهرآباد با اعزام و پذیرش بیش از ۷۶۰ هزار مسافر در قالب نشست و برخاست ۶۲۵۸ پرواز بیشترین مسافر نوروزی را داشته است.

پس از مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) با میزبانی نشست و برخاست ۲۸۰۹ پرواز نزدیک به ۴۵۶ هزار مسافر را از و به مقاصد خارج از کشور اعزام و پذیرش کرده و در رتبه دوم قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: ۲میلیون و ۵۸۰ هزار مسافر هوایی تا ۱۲ فروردین جابجا شد / آمادگی برای امدادرسانی به استان‌های سیل‌زده

فرودگاه مشهد نیز با اعزام و پذیرش بیش از ۴۰۳ هزار مسافر در مقاصد داخلی و خارجی، طی نشست و برخاست ۲۷۶۸ پرواز در جایگاه سوم قرارگرفته است و فرودگاه شیراز با اعزام و پذیرش بیش از ۱۶۳ هزار مسافر و میزبانی ۱۵۱۷ پرواز در جایگاه چهارم، فرودگاه اصفهان با اعزام و پذیرش نزدیک به ۱۰۳ هزار مسافر در قالب ۹۲۵ پرواز در جایگاه پنجم قرار گرفته‎اند.