• کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف میکند مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند ... هنری فورد
  • ساده‌اش کنید و ماندگار. کاری کنید نگاه کردن به آن جذاب باشد. کاری کنید خواندنش سرگرم‌کننده باشد ... لئو برنت
  • هیچکس تبلیغات را نمی خواند. مردم فقط چیز هایی را می خوانند که برایشان جالب باشد و گاهی آن یک تبلیغ است ... هاوارد گاسیج

اخبار سایت

در این بخش آخرین اخبار سایت عرفا را دنبال کنید ...

ایرباس ۹۰ هواپیما بیشتر از سال ۲۰۱۸ تولید می کند

ایرباس اعلام کرد قصد دارد در ۲۰۱۹، ۹۰ هواپیما بیشتر از ۲۰۱۸ تحویل دهد. این افزایش، تعداد کل هواپیماهای ایرباس را به ۸۹۰ هواپیما می رساند که بیشتر از ۸۰۰ هواپیمای سال گذشته است.

به گزارش رسانه عرفا به نقل از افکارنیوز،  ایرباس اعلام کرد قصد دارد در 2019، 90 هواپیما بیشتر از 2018 تحویل دهد. این افزایش، تعداد کل هواپیماهای ایرباس را به 890 هواپیما می رساند که بیشتر از 800 هواپیمای سال گذشته است. ایرباس این اطلاعیه را طی کنفرانس خبری سالانه اش در فوریه 2019 اعلام کرد.

بسیاری از مردم انتظار نداشتند در کنفرانس خبری ایرباس، چنین خبرهای خوبی را از این شرکت هواپیماسازی بشنوند، چون ایرباس به تازگی تولید A380 را متوقف کرده است. ایرباس با اعلام اینکه از حد انتظارات خود برای 2018 از نظر سود و سایر عملکردهای کلیدی بالاتر بوده، رسانه ها را شوکه کرد.

بر اساس موفقیت سال گذشته، ایرباس پیش‌بینی می‌کند همین روند را در 2019 هم ادامه دهد. یکی از قابل توجه ترین جوانب این پیش‌بینی، تحویل هواپیماهای تجاری است. فروش هواپیماهای تجاری این شرکت با فروش 750 هواپیما در 2018 پایان یافت. سفارشات به طرز قابل توجهی بالا رفته اند و تعداد آنها به 7577 هواپیما رسید که در این صنعت بی سابقه است. 

ایرباس باید برای تحویل به موقع سفارش هایش، تولید را بالا ببرد. انتظار تحویل 890 هواپیما بسیار فوق العاده است و نشان می‌دهد ایرباس می‌تواند سالانه رشد قابل توجهی داشته باشد. چندین مدل هواپیما مسئول رشد درآمد سالانه ایرباس هستند. این شرکت بر مدلهای A220, A329, A330 و A350 برای رشد درآمدش تمرکز دارد.
ایرباس به خاطر تسلطش بر صنعت تولید هواپیما ، سالانه شاهد رشدی یکنواخت است. این شرکت یک دهه گذشته همواره بهتر ازشاخص s&p 500 عمل کرده است. اطلاعیه های اخیر باعث افزایش ارزش سهام این شرکت شده چون مردم ذهنیت مثبتی در مورد عملکرد آن پیدا کرده اند.

برنامه ایرباس برای تحویل 90هواپیمای بیشتر در 2019، مربوط به بخش تجاری هواپیما می‌شود. این بخش به تنهایی بهتر از حد انتظار عموم کار کرده است. درآمد هواپیماهای تجاری برای ایرباس نسبت به 2018 دو برابر شده و به 4.3 میلیارد دلار رسیده است. این افزایش باعث افزایش درآمد کل ایرباس به حدود 48 میلیارد دلار شده است.

ایرباس سایر بخش‌ها را هم همزمان رشد می‌دهد. مدیریت جدید عملیات هایی قوی در بخش‌های هلی‌کوپتر، دفاعی و صنایع فضایی ایجاد کرده است که پیش‌بینی می‌شود تمام این بخش ها در سال آینده رشد کنند.

تام اندرز ، مدیرعامل ایرباس گفت:« 2018 چالش‌های فراوانی برای ما داشت . ما به خاطر عملکرد قوی که داشتیم تمام تعهدهایمان را با سوددهی بالا انجام دادیم، خصوصا در سه ماهه چهارم .با قبول حدود 7600 سفارش هواپیما، ما قصد داریم تولیدمان را باز هم افزایش دهیم».

چالش‌هایی که اندرز از آن یاد کرده شامل لغو تولید مدل A380 میشود، خطوط هوایی اصلی مثل امیریتس سفارش های خود را کاهش داده و کل تقاضای صنعت به خوبی پاسخ داده نشد. ایرباس هنوز هم قصد دارد تولید هواپیماهای تجاری را بالا ببرد.

انتظار تحویل 890 هواپیما نشان دهنده موفقیت ایرباس به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر و رو به رشد است.